Hlášení OÚ 11. 9. 2021

Hlášení 11. 9. 2021

Společnost E-on oznamuje občanům, že v úterý 14. 9. od 10:00 do 15:00 bude pracovnice společnosti v naší obci provádět odečítání elektroměrů ve všech domech, tedy i těch, které odebírají elektřinu od jiného dodavatele. V případě nepřítomnosti zanechejte stav elektroměru na viditelném místě.

Informace o omezení průjezdnosti obcí v příštím týdnu:

V pondělí a v úterý budou probíhat přípravné práce na položení nového asfaltového povrchu na hlavní křižovatce v obci a nepůjde projet z krajské silnice směrem k Obecnímu úřadu. Cesta směrem k Liborku a dále do Konice a Březska bude průjezdná, ale pouze do úterý odpoledne.

Od úterý odpoledne do pátku bude probíhat asfaltování cesty od konce zástavby podél fotovoltaiky směrem ke kapličce u Liborka a tato cesta bude neprůjezdná.

Sledujte prosím i nadále aktuální průběh stavebních prací, z nějakého směru se obce vždycky dostanete.