Hlášení OÚ 13. 10. 2020

Hlášení OÚ 13. 10. 2020

Aktuální informace – vše ohledně vyhlášených opatření vlády z důvodu trvající nákazy COVID 19 se dozvídáme celostátních sdělovacích prostředků – prosím o dodržování těchto nařízení.

Vedoucí místního obchodu nabízí občanům možnost nakoupení potravin s dodáním do domu. Jedná se o případy, kdy jsou dotyční v karanténě nebo mají podezření na nákazu nebo mají z nákazy obavu. Zájemci mohou zavolat nebo napsat SMS zprávou objednávku na telefonní číslo 605 970 106 nebo ji jinak doručit do obchodu. Předpokladem k zajištění této služby je zaplacení zálohy, ze které budou nákupy odečítány. Objednávky budou vyřizovány po skončení otevírací doby, tj. po 11:00 nebo po 17:00, doklad o hodnotě nákupu bude předán se zbožím.

 

Stavební firma INSTA zahájila výstavbu kanalizace, připravovaná informační schůze se však z důvodu nouzového stavu nyní neuskuteční – bude oznámena, jakmile to bude možné. Nyní probíhá příprava stavby ČOV, kopání kanalizace v silnicích začne až pod skončení zimy – na jaře 2021 a bude předem oznámeno.