Hlášení OÚ 17. 3. 2020

1. Odvoz komunálního odpadu proběhne v obvyklém termínu, tj. zítra – ve středu 18. března v odpoledních hodinách. Plánovaný mobilní svoz velkoobjemových a nebezpečných odpadů, který byl naplánovaný na příští týden, se neuskuteční. O případných změnách budu včas informovat.

1. Oznamuji, že kancelář Obecního úřadu Ochoz bude v následujících dnech do odvolání mimořádného stavu pro veřejnost uzavřena, potřebné záležitosti vyřizujte po telefonu na čísle 724 187 206, případnou schůzku dohodneme individuálně. Do odvolání bude také přerušen provoz obecní knihovny.

1. Vzhledem k hrozící nákaze žádám občany, aby zvážili své možnosti a při pohybu na veřejnosti, např. při nakupování používali ochranné roušky.