Hlášení OÚ 21. 6. 2019

1. Zítra – v sobotu 22. 6. 2019 se od 9:00 v Budětsku na hřišti uskuteční soutěž v požárním sportu okrsku BOHUSLAVICE. Soutěž se zúčastní zástupci SDH Bohuslavice, Budětsko, Hačky, Ochoz, Raková a Rakůvka. Pro děti budou připraveny soutěže a skákací hrad.

Celý den bude k občerstvení domácí uzenina z udírny, opékané makrely, langoše, párek v rohlíku, hamburgery, domácí řízky a uzená žebra.  Dále pivo Litovel 11 a další nápoje.

Dobrovolní hasiči okrsku a především pořadatelé z Budětska zvou všechny na sportovní soutěž

1. Obec Laškov oznamuje zahájení koupací sezóny přírodního biotopu Laškov v areálu za sokolovnou.

Provoz bude zahájen v pátek 21. 6. 2019 ve 13 hodin.

Otevírací doba v dalších dnech 10 – 19 hodin.

O uzavření v případě nepříznivého počasí bude informováno vždy dopoledne na webových stránkách obce www.laskov.cz

1. Koupaliště Stražisko zahajuje sezonu v sobotu 22. 6. 2019

Provozní doba každý den od  9:00 do 22:00.