Hlášení OÚ 5. 10. 2021

Hlášení 5. 10. 2021

Svoz komunálního odpadu se zítra uskuteční v obvyklé době odpoledne kolem páté hodiny, dejte proto popelnice a zavázané pytle s odpadem na obvyklé místo. Svozové auto neprojede částí obce, kde probíhají práce, tj. od křižovatky směrem k obecnímu úřadu a dál. Tady prosím připravte popelnice nejpozději zítra ráno před domy a označte je např. plastovou visačkou s příjmením majitele nebo číslem domu. V průběhu dne tyto popelnice převezeme multikárou na místo, kde je svozové auto vyprázdní a ve čtvrtek je opět rozvezeme k domům.

Aktuálně k průběhu prací:

Místní komunikace od křižovatky k Obecnímu úřadu je nyní neprůjezdná především v pracovní době, respektujte prosím tuto situaci a umožněte průběh prací.

Od pondělí do středy v příštím týdnu je přislíbeno dokončení asfaltování u ČOV, na překopech silnice v dolní části obce, na panelce a na křižovatce. Pokud asfaltování proběhne, bude ukončena uzavírka silnice přes obec.